Kilka słów o mnie

Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w rekrutacjach IT, które nabierałem pracując i realizując kontrakty dla agencji rekrutacyjnych jak i bezpośrednio firm IT (TeamQuest, Bluesoft/Xorsol, IT LeasingTeam). Prezentowałem kandydatów zarówno w modelu rekrutacji stałej – permanent placement, jak i w modelu outsourcingu/bodyleasingu czy rekrutacji wewnętrznych, in house. Posiadam doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych pod kątem „delivery”, jak i w utrzymywaniu kontaktu i relacji, przygotowywaniu briefów, braniu udziału w spotkaniach (videocalle oraz F2F). Byłem także osobą odpowiedzialną za rozwój softu dedykowanego zarządzaniu i optymalizacji przepływu informacji w procesach rekrutacyjnych czy liderowanie spotkań zespołowych. Ponadto prowadziłem także wewnętrzne rekrutacje na stanowiska Rekruterów IT, Team Leader’ów czy New Business i Business Development Managerów.

Od 2021 roku prowadzę działalność freelancerską pod nazwą Be in IT. Realizuję procesy rekrutacyjne w modelach współpracy na stawce godzinowej, ryczałtowej lub „success fee”. Nie ograniczam się do konkretnych dziedzin czy etapów SDLC, prowadzę rekrutacje z praktycznie większości zagadnień szeroko pojętych technologii informatycznych. Udzielam także konsultacji z zakresu architektury procesów rekrutacyjnych IT, opierając się o wszelkie „case studies”, z którymi miałem do czynienia. Specjalizuję się w przygotowywaniu obszernych i dokładnych opisów stanowisk oraz optymalizacji procesów rekrutacyjnych pod katem nowych technologii.

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (Marszałek Województwa Mazowieckiego) nr 27663

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać i uzyskać więcej informacji, zapraszam do kontaktu – michal@beinit.pl.

Przykładowe Rekrutacje

Przykładowe, zrealizowane przeze mnie projekty rekrutacyjne przez ostatnie półroczne:

Moje Usługi

Consulting rekrutacji IT

Doradztwo w zakresie planowania rekrutacji IT, raporty rynkowe, ocena stadium wykonalności, tworzenie podcastów, wyceny stanowisk.

Rekrutacja end-to-end

Prowadzenie pełnych procesów rekrutacyjnych IT, od pierwszego kontaktu do momentu podpisania umowy przez kandydata, plus późniejszy „after care”.

Consulting kandydatów IT

Doradztwo w zakresie tworzenia CV, doradztwo rynkowe, consulting z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szukasz odpowiedniej pracy lub kontraktu?

Szukasz odpowiedniej pracy lub kontraktu?