Kilka słów o mnie

Od 2021 roku prowadzę własną działalność freelancerską pod nazwą Be in IT. Oferuję współpracę na zasadach: success fee, stawka godzinowa/miesięczna, RPO lub rozliczenia za rekomendację. Bazując na moim 6-letnim doświadczeniu, prowadzę także doraźne szkolenia lub sesje Q&A dla firm rekrutacyjnych i IT. Ponadto prowadzę także rekrutacje na stanowiska takie jak IT New Business Manager, IT Business Development Manager, Key Account Manager czy Rekruter IT. Na co dzień współpracuję zarówno z firmami outsourcing’owymi, jak i firmami stricte IT, softwarehouse’ami czy działami IT dużych i średnich firm.

W swojej pracy stawiam mocny nacisk na tworzenie dokładnych i szczegółowych ofert pracy, co często spotyka się z bardzo dobrym feedbackiem ze strony kandydatów. Zainteresowanie technologiami IT i ich rozumienie daje mi także możliwość komfortowego prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.

Rekrutacją IT zajmuję się od końca 2016 roku. Przez przeszło 5 lat pracowałem dla takich firm jak TeamQuest, Bluesoft (spółka córka Xorsol) czy IT LeasingTeam. Z powodzeniem realizowałem projekty z praktycznie każdej dziedziny IT dla różnych klientów – banków, softwarehouse’ów, firm produkcyjnych, consulting’ów, telecom’ów, spółek z sektora publicznego, firm e-commerce czy też startup’ów.

Rekrutacje realizowałem E2E, począwszy od udziału w spotkaniach – briefach z klientami, po negocjacje kontraktów i późniejszy tzw. „after care”. Zależnie od firmy, działałem w modelach: rekrutacji stałych „permanent placement”, bodyleasing/outsourcing czy też zatrudnienia in-house, do wewnętrznych zespołów. Blisko współpracując z działami Sales, brałem udział w spotkaniach z klientami (internetowo oraz F2F), często odpowiadając także w pełni za kontakt, utrzymywanie relacji czy odbiór nowych zleceń rekrutacyjnych i późniejszą ich realizację.

Podczas pracy w IT LeasingTeam miałem okazję objąć funkcję Lead IT Recruitment Consultanta, co wiązało się z prowadzeniem spotkań statusowych oraz administrowaniem systemem IT do zarządzania projektami, który – po dopasowaniu do potrzeb HR – zoptymalizował codzienną pracę i komunikację całej firmy. Pracowałem nad projektami zarówno dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Zachęcam do zapoznania się z sekcją Rekomendacje, gdzie można znaleźć opinie wielu moich klientów czy też specjalistów IT. 

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (Marszałek Województwa Mazowieckiego) nr 27663

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać i uzyskać więcej informacji, zapraszam do kontaktu – michal@beinit.pl.

Przykładowe Rekrutacje

Przykładowe, zrealizowane przeze mnie projekty rekrutacyjne w roku 2023:

Przykładowe, zrealizowane przeze mnie projekty rekrutacyjne w roku 2022:

Przykładowe, zrealizowane przeze mnie projekty rekrutacyjne w roku 2021:

Moje Usługi

Consulting rekrutacji IT

Szkolenia, sesje Q&A, ocena studium wykonalności, consulting z wiedzy rynkowej, consulting z zakresu stawek, doradztwo w zakresie narzędzi IT optymalizujących codzienną pracę zespołów pod kątem rekrutacji IT.

Rekrutacje

Prowadzenie rekrutacji E2E, rekomendacje kandydatów – success fee, stawka godzinowa/miesięczna, możliwe inne formy rozliczeń.

Consulting kandydatów IT

Doradztwo w zakresie tworzenia CV, doradztwo rynkowe, consulting z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szukasz odpowiedniej pracy lub kontraktu?

Szukasz odpowiedniej pracy lub kontraktu?